Potencja
Brak kontroli nad wzwodem – kiedy może się pojawić?

Brak kontroli nad wzwodem – kiedy może się pojawić?

Z pewnością znane jest nam to uczucie, kiedy ćwiczymy regularnie na siłowni, a nagle czujemy, iż w spodniach zaczyna brakować miejsca. A być może przechodzimy obok bardzo atrakcyjnej kobiety i nie możemy zapanować nad swoją erekcją? W poniższym artykule podpowiemy, jakie typy niekontrolowanych wzwodów pojawiają się u panów i kiedy możemy się ich spodziewać.

Niekontrolowane wzwody u panów w czasie porannego wstawania

Większość spośród mężczyzn bardzo dobrze zna przyczynę porannych erekcji. Jest to ten typ wzwodu, który nijak się ma z podnieceniem seksualnym. Jest krępujący, długotrwały i okazały, co może doprowadzić do wstydliwej sytuacji w momencie, kiedy ktoś rankiem wejdzie do sypialni. Podczas tego typu erekcji, poranne oddawanie moczu może sprawiać pewien dyskomfort.

Nocne niekontrolowane wzwody

Następnym typem niekontrolowanych wzwodów są nocne erekcje. To to uczucie, kiedy się przebudzamy i mamy nieodparte wrażenie, iż już dłużej nie damy rady wytrzymać leżąc na brzuchu. Tego typu wzwód może mieć swoją przyczynę w snach o tematyce erotycznej, czy też nawet sportowej. Nie ma tutaj znaczenia, co się w nich dokładnie dzieje. Oczywiście możemy wykorzystać taką sytuację jako zachętę do zabawy razem ze swoją partnerką.

Wyczyny sportowe

Wielu panów będących miłośnikami sportowej aktywności kilka razy w przeciągu tygodnia obowiązkowo odwiedza siłownię. Znany jest im jeszcze jeden typ wzwodu. Tym bardziej w sytuacji, kiedy ubiorą na siebie zbyt luźne spodenki. W czasie wyciskania ciężarów, na drążku albo podczas przerwy. Nagle w spodniach zaczyna się robić coraz ciaśniej, a my dostrzegamy, iż doszło u nas do wzwodu. Brak nacisku sprawia, iż krew ma szansę krążyć tam, gdzie tego chce, a zbyt luźne spodenki wydają się być do tego idealnym miejscem. Taki wzwód bez żadnej kontroli może być nieco krępujący.

Towarzystwo podczas spotkania

Tak samo niekomfortowym typem niekontrolowanych wzwodów będą sytuacje, w których mijamy atrakcyjne kobiety. Tego typu erekcję wynikają z seksualnego pobudzenia, ale są zupełnie niekontrolowane i nie możemy nic z nimi zrobić. Także w czasie spotkania z bardzo seksowną koleżanką z pracy albo partnerką nie mamy możliwości zapanowania nad ciągle powracającym wzwodem. W takich chwilach najlepszym rozwiązaniem będą odpowiednie spodnie, które zamaskują niezręczną dla nas sytuację, jak i dawka dobrego humoru i zachowanie dystansu.

Nadprogramowy prezenter

Zdarza się, iż niekontrolowane przez nas wzwodu występują także w czasie istotnych prezentacji, przemówień, ogólnie rzecz biorąc wystąpień publicznych. Zwykle w takich przypadkach pojawiają się u nas intensywne emocje. Jesteśmy nie tylko szczęśliwi, ale również i zestresowani. Skupiamy się, mamy zbyt szybkie tempo bicia serca i odczuwamy na sobie wzrok wielu osób. Wówczas nie tylko mu chcemy się zaprezentować z jak najlepszej strony. Nasz członek także pragnie się dostosować do wydarzenia i nagle dochodzi do niezaplanowanej erekcji.