Porady
Niesamowity seks tantryczny

Niesamowity seks tantryczny

Szybki numerek czasami się sprawdza, ale nie każda para marzy wyłącznie o szybkich numerkach. O wiele lepszy jest powolny seks tantryczny. Tantra to seks łączący wymiary fizyczny oraz duchowy. Jest to spokojna zabawa, dająca ogromne zadowolenie. Obie strony skupiają się na sobie nawzajem, a orgazm nie jest na pierwszym planie.  Powolne poznawanie własnych ciał, ich potrzeb oraz oczekiwań jest dobre dla par w każdym wieku, nowych i z długoletnim stażem, stałych związków oraz doraźnych relacji.

Tantra posiada wielowiekowe tradycje

Znana była już pięć tysięcy lat temu. Stosunek taki pozwala zwiększyć intensywność przeżyć, daje moc więziom umysłu i ciała. Zbliżenie ciał wyzwala podniecenie. Dotyk odgrywa ogromną rolę w seksie tantrycznym, a wsłuchiwanie się w ciało partnera daje pełnię przeżyć. Zespolenie obu ciał daje mnóstwo radości oraz przyjemności. Najważniejsza jest droga do orgazmu, a nie sam cel. Taki seks to prawdziwa sztuka, a przeżywa się go duchowo oraz fizycznie. Warto zakosztować tantry i poznać partnera tak, jak nigdy przedtem. Więź między partnerami jest mocna, a niejedna osoba czuje się doskonale.. Strefy erogenne mają ogromnie znaczenie i nie tylko penis, jądra, krocze, pochwa czy łechtaczka pozwalają poczuć przyjemność z seksu oraz dotyku.

Przyjemność kryje się w wielu miejscach

Warto dotykać piersi i sutki u panów, a pieszczenie brzucha, podbrzusza i kręgosłupa daje wiele radości paniom. Wewnętrzne strony ud, pośladki oraz stopy to także strefy erogenne. Tantra daje przyjemność całemu ciału i taka jest jej rola. Dotyk jest głównym bohaterem tantry. Koniecznie trzeba dotykać ciała, a jednocześnie ważne jest długotrwałe utrzymanie podniecenia seksualnego. Szybkie szczytowanie bynajmniej nie jest celem takiego dnia. Można wspomóc się tabletką Viagry, która pozwala na przedłużenie stosunku. Eksperci twierdzą, że można po Viagrze uprawiać seks nawet do czterech godzin. Niektórzy panowie jednak potrafią doskonale uprawiać seks i wcale się nie męczą podczas takich działań. Seks tantryczny wymaga czasu – zajmuje godzinę, dwie, czasami trzy. Pośpiech jest wrogiem tantry, a do takiego stosunku trzeba dobrze się przygotować. Warto zacząć od wspólnej, pachnącej kąpieli, a później przejść do łóżka i tam kontynuować tantryczne zabawy. Podczas takiego seksu często pozostaje się bez ruchu, a powolne dotykanie i pieszczenie ciał jest najlepszym wyrazem takich pieszczot.

Tantra to więcej niż seks

Tantra to stworzenie bardzo głębokiej więzi między partnerami, wsłuchiwanie się w rytm serca i oddechu, dotykanie. Znawcy twierdzą, że w tantrze chodzi o poznawanie siebie, wielbienie partnera oraz służenie sobie nawzajem. Taka jest natura tantry. Seksualne zespolenie jest najważniejsze w tantrze. Jest to pełne połączenie, a bardzo ważne są techniki oddechowe tantry. Następuje przekierowanie energii z jednego miejsca w inne. Obie strony czują pewne zespolenie z partnerem. Przed szczytowaniem należy przerwać i po chwili wrócić do stymulacji, aby stosunek za szybko się nie skończył. Tantra to coś trwałego, dobrze przebiegającego, udającego się każdemu.

Dobra oprawa i dopiero tantra

Seks tantryczny wymaga oprawy – półmrok, świece, kadzidełka, jeśli ktoś lubi, przyciszona muzyka. To wszystko składa się na seks tantryczny. Przed i po seksie tantrycznym warto wziąć kąpiel. Można wykąpać się wspólnie z partnerem, można wziąć prysznic razem lub osobno – to już zależy od woli i wizji partnerów.

Kto raz spróbował tantry, ten chętnie do niej wraca – taki seks jest powolny, jest to tzw. slow seks, dający sporo przyjemności oraz wiele radości.